Meble Drzazga – Meble kuchenne na wymiar

Meble Drzazga – Meble kuchenne na wymiar
Studyjna nazwa: Meble Drzazga – Meble kuchenne na wymiar
Studyjna kategoria:
Studyjny opis:

Istniejąca od 30 lat firma Drzazga Meble z Wrocławia zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem różnego rodzaju mebli na wymiar. Jej doświadczenie w tej branży powoduje, że jest znaną marką na tym rynku i cenioną za profesjonalizm i solidność usług.

Drzazga Meble, która ma w swoje ofercie wiele typów domowej zabudowy. Projektuje, wykonuje i montuje też kuchnie na wymiar. I nie zajmuje się tylko standardowymi realizacjami, ale jest również otwarta na nietypowe zamówienia dotyczące niekonwencjonalnych wnętrz.

Pierwszym krokiem do tego, aby mieć w domu lub mieszkaniu meble kuchenne na wymiar firmy Drzazga Meble jest wykonanie pomiaru pomieszczenia, które ma być w nie wyposażone. W czasie tej czynności pracownicy firmy będą nie tylko słuchali Państwa sugestii dotyczących wyglądu zabudowy, ale też mogą podpowiedzieć, jak w najlepszy sposób wykorzystać przestrzeń lub gdzie umiejscowić przyłącza elektryczne, gazowe lub wodociągowe.

Te plany można skorygować, ponieważ nim meble kuchenne na wymiar będą dla Państwa produkowane i potem montowane, otrzymacie jeszcze graficzny projekt zabudowy wraz z wizualizacją 3D. I na tym etapie również można wprowadzać poprawki. Ostatnim etapem jest oczywiście staranne zamontowanie mebli kuchennych na wymiar, aby służyły przez wiele lat.

Korzystając z usług Drzazga Meble nie trzeba się również martwić o ewentualne przeróbki instalacji gazowej, wodnej i elektrycznej związane z projektem mebli na wymiar. Nie musicie szukać dodatkowych fachowców w tych dziedzinach. Wykonają je pracownicy naszej firmy, posiadający do tego nie tylko umiejętności, ale i odpowiednie uprawnienia.

Studyjna siedziba firmy: ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
Studyjny telefon kontaktowy: 606827777
Studyjny NIP: 7471695643
Studyjny REGON: 022084741